BAKAN PEKCAN’DAN SKM’YE ZİYARET

0
169

BAKAN PEKCAN’DAN SKM’YE ZİYARET

Bir dizi ziyaretler için Balıkesir’e gelen Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz’ın ev sahipliğinde AK Parti Balıkesir Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Pekcan, “Başkanımız gibi ekibi de genç ve dinamik. Burada çok güzel bir sistem kurmuşlar. Balıkesir’in seçimleri kazanacağına inanıyorum” dedi.

Bölgesel İstişare Toplantısı için Balıkesir’e gelen Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sağlam, AK Parti Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir, Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu eşliğinde AK Parti Balıkesir Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

“KAZANACAĞINIZA İNANCIM TAM”
Seçim çalışmaları hakkında istişarelerde bulunan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, “Başkanımız gibi ekibi de genç ve dinamik. Burada çok güzel bir sistem kurmuşlar. Sizler gibi genç ve yaptığı işe gönülden bağlı ekiplerle yol arkadaşlığı yapmaktan memnuniyet duyuyorum. Seçimi kazanacağınıza inancım tam” dedi.

“ZAFER İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Çalışmaları hakkında bilgiler veren Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz ise “Dava arkadaşlarımızla birlikte Balıkesir’in zaferi için çalışıyoruz” açıklamasında bulundu. AK Parti Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir ve Yücel Yılmaz, Bakan Pekcan’a tablo hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorum bırakın
İsminizi giriniz.