Başkan Yılmaz’dan Darülaceze’ye ziyaret

0
324

Darülaceze Buluşmaları’na katılan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci ile birlikte, kurum sakinlerini ziyaret etti.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı’nın konuşmacı olarak katıldığı Darülaceze Buluşmaları’na katıldı. Başkan Yücel Yılmaz, programın ardından Başkan Hamza Cebeci ve yönetimi ile birlikte Darülaceze’nin birimlerini ziyaret ederek, kurum sakinleri ile bir araya geldi.

BAŞKAN CEBECİ’YE TEŞEKKÜR

Ziyarette Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, göreve geldiği 3 yıllık süreç içinde kurum içinde yapılan gerek mimari restorasyon gerekse hizmet anlamındaki çalışmalar ve üretilen projeler hakkında bilgiler verirken Başkan Yücel Yılmaz ise “Gördüm ki Darülaceze sakinleri kendilerine sunulan hizmetten oldukça memnun ve huzur içinde. Bu nedenle ecdadımıza, bugüne kadar emeği geçen yöneticilerimize ve bu güzel ve hayırlı hizmet bayrağı devralan Sayın Başkanım Hamza Cebeci ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorum bırakın
İsminizi giriniz.