10 C
Balıkesir, TR
Cuma, Aralık 9, 2022
Ana Sayfa Etiketler Akp

Etiket: akp

SUBAŞI BALIKESİR’DE BİR DİZİ TEMASLARDA BULUNDU

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ YAVUZ SUBAŞI, GÖNEN HAYRA VE İLME HİZMET VAKFININ TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI Gönen Hayra ve İlme Hizmet Vakfı 330 Metrekarelik Yeni Aşevi İnşaatı temeli atıldı. Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla sade bir törenle temel atma gerçekleştirildi.

BALIKESİR’E YOL MÜJDELERİ ÇELİK’TEN

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AV. ADİL ÇELİK, İLİMİZİN 2019 YILI KARAYOLLARI ÖDENEĞİNİN 125.656.000 ARTTIĞINI BELİRTTİ.

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BULUŞTU

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçıvan ile birlikte Gazi Mecliste Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret etti.

Gazilerden AK Parti’ye Ziyaret

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, 6 Şubat Atatürk’ün Balıkesir’e gelişinin 97. Yıldönümü nedeniyle yapılan törene katıldı. Törende Başkan Başaran’a yakın ilgi gösteren gaziler, törenden sonra İl Başkanlığına bir ziyaret düzenlediler.

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR BİGADİÇ’TE BİR DİZİ ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir ziyaretlerine ilk Bigadiç Belediyesi ile başladı. Milletvekili Aydemir, AK Parti Bigadiç ilçe başkanı Neşet Akbıyık ile birlikte Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu ziyaret etti. Bigadiç hakkında belediye bilgiler alan Milletvekili Aydemir, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ve AK Parti Bigadiç ilçe başkanı Neşet Akbıyık ile birlikte Bigadiç’i gezerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

UYGUR’DAN BALIKESİR OSB ZİYARETİ

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Adalet Komisyonu Katip Üyesi Av. Belgin Uygur Balıkesir Organize Sanayi Bölgesine ziyarette bulundu.

PANCAR ÜRETİCİSİNE ÇELİK’TEN MÜJDELİ HABER GELDİ

AK Parti Balıkesir Milletvekili Av.Adil ÇELİK; 2020-2021 üretim döneminde, pancar üreticilerinin en önemli konularından biri olan polar oranı konusunda; %12 poların altındaki tüm değerlerin %12 olarak değerlendirileceğini ifade etti.

BALIKESİR HAVALİMANI AÇILIYOR

Milletvekili Aydemir Balıkesir’in cazibe merkezi havalimanının açılışı için çalışmalara başladı. AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Balıkesir merkez havalimanını gezdi. AK Parti Balıkesir Milletvekili...

TÜRKİYE’NİN İLK TERMAL UYGULAMA OTELİ BİGADİÇ’TE YAPILIYOR.

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, Türkiye’de ilk kez açılacak olan Termal Uygulama Oteli’nin Balıkesir’de yapılacağı müjdesini verdi.

Siyaset Akademisi’ne Son Başvuru 31 Ocak!

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran Siyaset Akademisinin 2008 yılından bu yana 18 dönemdir kesintisiz olarak devam ettiğini ifade etti. Başaran AK Parti Siyaset Akademisi’nde deneyimli siyasetçiler ve akademisyenler tarafından siyaset, iletişim, ekonomi, sosyoloji, uluslararası ilişkiler konularında dersler verildiğini söyledi.

POPÜLER HABERLER

SON DAKİKA