12 C
Balıkesir, TR
Cuma, Aralık 2, 2022
Ana Sayfa Etiketler Balıkesir valiliği

Etiket: balıkesir valiliği

‘Herkes müsterih olsun’

Vali Ersin Yazıcı ile birlikte oda, borsa, kooperatif ve birlik başkanlarıyla video konferans aracılığıyla bir görüşme gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir’in üretmeye devam etmesi için gereken her türlü tedbiri aldıklarını ifade ederek “Herkes müsterih olsun.” dedi.

“Atatürk’ün fikirlerine sahip çıkıyoruz”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Balıkesir'e gelişinin 97. yıldönümü, Tren Garı'nda düzenlenen programla kutlandı. Balıkesir'in Gazi Mustafa Kemal Atatürk için önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Başkan Yılmaz "Atatürk, böylesine vatanına ve bayrağına bağlı olan Kuvayi Milliye şehrini sık sık ziyaretleri ile şereflendirmiştir. Balıkesir, Atatürk’ü şehrimizde misafir etmenin gururunu o günden beri yaşamaktadır." dedi.

2020 YILININ İLK İSTİHDAM TOPLANTISI

Balıkesir'de istihdam ve mesleki eğitim durumunun öncelikli olarak gündeme alındığı toplantıda 2019 yılında yürütülen faaliyetler ile denetim kurulu çalışmaları değerlendirildi. İŞKUR İl Müdürü Nazım Balcı toplantıda kurul üyelerine 2019 yılında istihdama yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

POPÜLER HABERLER

SON DAKİKA