12 C
Balıkesir, TR
Cuma, Aralık 2, 2022
Ana Sayfa Etiketler Chp

Etiket: chp

TAM KAPANMADA VATANDAŞ DESTEK BEKLERKEN; DOĞALGAZ BEŞİNCİ KEZ ZAMLANDI; ELEKTRİKTE DE...

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN: ‘VATANDAŞI DESTEKSİZ BIRAKMANIZ YETMEDİ, ZAMLARLA BEZDİRİYORSUNUZ’ ‘TAM KAPANMADA BOŞ KÖPRÜ VE YOLLARA GARANTİ, VATANDAŞA İSE ZAM!’

CHP’nin katılmadığı Büyükşehir Mart Ayı Meclisi 2. Oturum gerçekleştirildi

Koronavirüs hastalığı (COVID-19) için tüm önlemlerin alındığı Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Mart Ayı Olağan Toplantısı'nda meclise katılmayan CHP'lileri AK Parti Grup Başkanı İsmail Cankul kınadı. AK Parti grubu adına konuşan Başkan Cankul, "Bugün mecliste alınacak kararlara karşı çıkmak adına Koronavirüs hastalığını bahane eden CHP'li meclis üyelerini kınıyorum" dedi.

ATATÜRK CHP’NİN TEKELİNDE DEĞİLDİR!

ATATÜRK ÜZERİNDEN SİYASET YAPMAYI BIRAKIN

BALIKESİR CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NDE İL KADIN KOLLARI SEÇİMİ YAPILDI

Balıkesir Cumhuriyet Halk Partisi, 14. İl Kadın Kolları Kongresini 20 ilçeden kadın kollarının ve ilçe başkanları ile milletvekilleri Ahmet Akın ve Fikret Şahin’in de katılımıyla gerçekleştirdi. Genel merkez görevlendirmesi sebebi ile kongreye katılamayan milletvekili Ensar Aytekin de gönderdiği telgraf ile başarılar dileğinde bulundu.

BALIKESİR CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL BAŞKANLIĞI’NDAN MECLİS ÜYELERİNE EĞİTİM

Balıkesir Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı’nda Serkan Sarı’nın 2. dönem yönetimi gelişerek genişleme çalışmalarına hızla devam ediyor.

BALIKESİR CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NDEN 8 MART KADINLAR GÜNÜNE KATILIM

Balıkesir Cumhuriyet Halk Partisi olarak İl Yönetimimiz, İl Kadın Kollarımız ve Merkez İlçelerimiz Altıeylül ve Karesi ile birlikte 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü yürüyüşü ve basın açıklamasına katıldık.

BALIKESİR CHP’DE HIZ KESİLMİYOR

Serkan Sarı başkanlığındaki Balıkesir Cumhuriyet Halk Partisi, yeni yönetim kurulu ile hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. 25 Şubat Salı günü ilk toplantısını yapan il başkanlığı yönetim kurulu, 28 Şubat Cuma günü de; bazıları güven tazeleyerek yeniden seçilen, bazıları da taze kan olan yeni ilçe başkanları ile bir araya geldi.

CHP’Lİ AHMET AKIN: EMEKLİNİN...

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, emekli, dul ve yetimlerin bayram ikramiyelerine zam yapılmasını istedi. Ahmet Akın, “İktidarınızın enflasyonu yüzde 12 ama vatandaşımızın enflasyonu yüzde 90. O nedenle, emeklilerimize, dul ve yetim maaşlarına önümüzdeki Ramazan ve Kurban Bayramlarında verilecek ikramiyeler, her bayram için en az 2 bin lira olmalıdır” dedi.

MAZBATAYI ALAN SARI VE EKİBİ HIZLI BİR BAŞLANGIÇ YAPTI

37. olağan il kongresinden sonra güven tazeleyerek yeniden seçilen ve kongreden güçlü bir destek ile çıkan SARI, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte göreve hızlı...

BALIKESİR CHP’DE YENİ YÖNETİM İŞ BAŞINDA

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanlığı’nın yeni yönetim kadrosu, 16 Şubat Pazar günü yapılan 37. Olağan İl Kongresi ile belirlendi. Üç adaylı kongrede, önceki dönem il başkanı Serkan Sarı güven tazeleyerek yeniden il başkanı seçilirken, bu dönemde birlikte çalışacağı yönetim kurulu kadrosu da belirlenmiş oldu. Önceki dönemde de görev yapan bazı yöneticiler ve eklenen yeni yöneticilerden oluşan yeni ekip daha da güçlenerek yoluna devam edecek.

POPÜLER HABERLER

SON DAKİKA