MİLLETVEKİLİ AYDEMİR OTOBÜS ŞOFÖRLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ

0
1166

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR OTOBÜS ŞOFÖRLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR ŞOFÖRLERİN SESİ OLDU

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR: “KAMPÜS ŞOFÖRLERİNİN EĞİTİME KATKISI YADSINAMAZ”

AK Parti Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir Üniversitesi kampüsüne toplu taşıma görevi yapan otobüs şoförleriyle bir araya geldi. 

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir Kampüs Birlik Kooperatif otobüsü şoförlerini ziyaret etti.  Balıkesir Üniversitesi kampüsüne hizmet veren şoförlerle sohbet eden Milletvekili Aydemir, şoförlerin talep ve beklentilerini dinledi. 

Milletvekili Mutlu Aydemir, “Öğrencilerimize ve öğretim üyelerimize hizmet veren şoför kardeşlerimizle bir araya geldik, çaylarını içtik bizden beklentilerini dinledik, elimizden geldiğince kendilerine yardımcı olmaya çalıştık” dedi. “Hepimiz vatana, millete hizmet etmek için çalışıyoruz” diyen Milletvekili Aydemir, “Biz milletvekilleri vatandaşlarımıza hizmet etmek için varız. Sizler de vatandaşlarımıza hizmet ediyorsunuz. Televizyon kanallarında izliyoruz rahatsızlanan vatandaşlarımızı hastaneye götüren kahraman otobüs şoförü kardeşlerimizin haberlerini. Hepsiyle yani sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

“EĞİTİME VERDİĞİNİZ DESTEK YADSINAMAZ”

Milletvekili Aydemir şöyle devam etti: “Sizler, ailelerinden ayrılarak üniversite eğitimi veren öğrenci kardeşlerimize hizmet veriyorsunuz yani aslında eğitime destek veriyorsunuz. Bir ülkenin gelişmesi ve ilerlemesi için eğitim çok önemli bir faktördür. Eğitime destek sadece derslere girerek öğrencilere hitap etmekle olmaz. Sizler de eğitimin bir parçasısınız. Sizler öğrenci kardeşlerimizi güvenli bir şekilde okullarına ulaştırıyorsunuz yani sizlerin sayesinde hep birlikte cahilliğe karşı savaş açmış oluyoruz. Eğitime sağladığınız katkı yadsınamaz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler böyle özveriyle çalıştıkça, vatanımıza, milletimize hizmet ettikçe bizler de sizlerin sorunlarınızı çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Benim kapım hepinize açık. ”

SORUNLARI DİNLEMEKLE KALMAYIP ÇÖZÜMÜ İÇİN TALİMAT VERDİ

Milletvekili Mutlu Aydemir’in ziyaretinden memnun olduklarını dile getiren Balıkesir Kampus Birlik Kooperatifi Kampus Otobüs Şoförleri ve Birlik Başkanı Ali Osman Şakar, “Sayın Milletvekilimiz Mutlu Aydemir bugün bizleri ziyaret ederek çok mutlu etti. Bu davranışıyla bir kez daha kalplerimizi kazandı. Tüm şoför arkadaşlarım adına kendisine teşekkür ediyorum.”biçiminde konuştu. 

ŞOFÖRLERİN SESİ OLDU

Balıkesir Kampus Birlik Kooperatifi Kampus Otobüs Şoförleri ve Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çakır da Milletvekili Aydemir’e teşekkürlerini ileterek; “Sayın milletvekilimiz Mutlu Aydemir, bizlerin sorunlarına kulak verdi, biz şoförlerin sesi oldu. Böylelikle Sayın Milletvekilimiz Aydemir sayesinde sorunlarımızın çözümü adına büyük bir adım atılmış oldu. Sesimize ses olan Sayın milletvekilimiz Aydemir’e tüm şoför arkadaşlarım adına teşekkür ederim.”dedi.