AJİTASYONA GEREK YOK BAŞKAN!

0
900

AJİTASYONA GEREK YOK BAŞKAN!
Hesap Soracaksan Deplasmandaki Maçlara Yancı Taşıyıp , Otel Odalarında , Lüks Mekanlarda Balıkesirlinin Parasını Meze Yapanlardan Sor!!!

Dün beklenen kongre gerçekleşti.. Balıkesirspor başkanı Mustafa Bahçeci konuşmasının başında: Konuşmama sayın valim, büyükşehir belediye başkanım, milletvekillerim ve ilçe belediye başkanlarım diyerek başlamak isterdim ama görüyoruz ki hiçbiri salonda yok! Diyerek girizgah yaparak hedef şaşırtıcı bir manevra yapsa da bahsi geçen devlet büyüğümüz Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yücel Yılmaz için mesajı netti. 

Balıkesirli hemşehrilerimizin Balıkesirspor ile ilgili aidiyet duygularını ölçüp tartmaları gerekiyor.. Kent Balıkesirspor’a sahip çıkarsa , bu güne kadar desteğini esirgemeyen iş dünyası, STK‘lar, Şehrin ağabeyleri zaten elini-kolunu-başını taşın altına koymuş durumda. Balıkesirspor sadece Balikesir Belediyesi‘nin, iş dünyasının takımı değil, Bütün Şehrin takımı olmadığı sürece yapılan her destek pansuman niteliğinden öte geçmeyecek. Süperlig yolundaki bir takıma tüm Balıkesir’in destek vermesi şart. Duymak istediğimiz cümle şuydu“ Balıkesirspor için ben de varım. Takımımızın yanındayım” 

Ancak Olmadı.. Üç Beş Kişiden, Cami Cemaatinden Öteye Geçmedi Kampanyanın Tesiri!!! Mustafa

Bahçeci hızlı en kolay planın peşindeydi. Yücel parayı ödesin , önümüzdeki maçlara bakalım. Bilmediğiniz yerde iş var. Balıkesirspor en acil ihtiyacı en az 40MİLYON TL. Bu bahse konu 6 MİLYON sadece pansuman olacaktı…