AKP, OK’A ÇALIŞIYOR

0
1070

AKP, OK’A ÇALIŞIYOR

Büyükşehir’e 5 yılda ne belediye başkanı dayandı ne de genel sekreter. Şimdi de ithal gelen genel sekreter belediyede operasyon yaptı. Ama bunu öyle bir ima ile sunuyorlar ki sanki Büyükşehir’deki o 3 isim hırsız. İsmail Ok’a ellerinizle hazine veriyorsunuz.

Son günlerde “Yasin FM” diye adlandırılan Emin Buldan koskoca AKP’ye ve Büyükşehir Belediyesine ayar veriyor. Üstelik bunu yaparken de “hırsızlık” iması ile pek çok ismi karalıyor. Üstelik şantaj suçu ile 5 yıl hapis cezasına rağmen hala insanları yaftalıyor.

AKP PARAMPARÇA OLDU

Balıkesir’de Yücel Yılmaz kamuoyu önünde her ne kadar bütünlük mesajları verse de gerçek hiç de öyle değil. Özellikle Emin Buldan’ın AKP’li Büyükşehir’i karalayan yayınlarından herkes Yücel Yılmaz’ın çevresini sorumlu tutuyor. Yeni gelen genel sekreterin de sözde yaptığı operasyon kamuoyunda “hırsızlık” algısını yarattı. Ancak AKP’lilerin Emin Buldan’ın kayığında hesaplayamadığı ise bu haberlerin ve algıların tamamen İsmail Ok’un işine yaradığı. Parası olmadığı için medyası olmayan İsmail Ok, medyada gereksiz polemiklere girmek yerine gittiği dağ köylerinde, kenar mahallelerde AKP’nin Büyükşehir’i yönetemediğini ve bizzat AKP’li geçinen sözde basının da Büyükşehir’de hırsızlık yapıldığını yazdığı propagandasını yapıyor. Kısacası AKP’liler Balıkesir’de cümbür cemaat İsmail Ok’a çalışıyor.

Haber: Murat Ayaşoğlu