Anadolu Basket – Balıkesir BşB. : Hedef Galibiyet

0
1064
Türkiye Basketbol Ligi’nde 20.hafta heyecanı başlıyor.Bu sene diğer yıllara oranla çekişmenin yüksek seviyelerde olduğu TBL’de temsilcimiz Balıkesir Büyükşehir Belediyespor 20.haftaya 11. Sırada giriş yaptı.Temsilcimizin bu haftaki rakibi ise 15. Sırada bulunan Anadolu Basket.

Türkiye Basketbol Ligi’nde 20.hafta heyecanı başlıyor.Bu sene diğer yıllara oranla çekişmenin yüksek seviyelerde olduğu TBL’de temsilcimiz Balıkesir Büyükşehir Belediyespor 20.haftaya 11. Sırada giriş yaptı.Temsilcimizin bu haftaki  rakibi ise 15. Sırada bulunan Anadolu Basket.

Yaptıkları transferlerle takımını güçlendiren Anadolu Basket takımı düşme potasından çıkmak için maç kazanmak istiyor.20. haftaya girilirken sadece 3 galibiyeti bulunan Anadolu Basket devre arası yaptığı 3 transfer ile takımını güçlendirdi. Öte yandan Balıkesir temsilcisi sakatlıklar ile boğuşmaya devam ederken geçen hafta Fethiye karşısında son çeyrekte kaybetmesi ile taraftara umut aşıladı. Bu maçta Mert Konuk’tan sakatlığı sebebi ile faydalanamayacak olan BşB.’de İsmail Çevik’in geri dönüşü takımı motivasyon açısından olumlu yönde etkiledi. Hafta içi çalışmalarını tamamlayan temsilcimizde moraller yüksek.

21.02.2020 Cuma tarihli Balıkesir Büyükşehir Belediyespor- Anadolu Basket müshabakası  saat 16:30’da oynanacak ve TBF Tv’nin Youtube hesabından naklen yayınlanacak, karşılaşmayı taraftarlarımız canlı takip edebilecekler.