BALIKESİR POLİSİ ZEHİR TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR

0
438

Polis Zehir Tacirlerine Göz Açtırmıyor
Gömeç İlçe Emniyet Amirliği ekiplerince 10 Haziran 2019 tarihinde yapılan faaliyetlerde, 4 (dört) ayrı suç dosyasından aranan ve hakkında kesinleşmiş cezası olan bir şahıs ile Açıktan Hırsızlık olayının şüphelisi yakalanmış, şüphelinin üst aramasında 1,66 gr metamfetamin adlı sentetik uyuşturucu maddesi, aracında yapılan aramada 6,36 gr Scank ile 4,73 gr esrar maddesi olduğu değerlendirilen uyuşturucu maddeleri ele geçirilmiştir. 
10.06.2019 günü ekiplerimizin E-87 karayolundaki uygulama noktasında yaptıkları kontrollerde hakkında Tefecilik, Silahla Tehdit, Ruhsatsız Silah Taşıma ve Hakaret suçlarından aranması ve yakalanması olan, iki yıldır kolluk kuvvetlerinden kaçan T.G. isimli şahıs yakalanarak cezaevine teslim edilmiştir.
10.06.2019 günü Ekiplerimizin yapmış olduğu çalışma sonrasında Açıktan Hırsızlık şüphelisi Y.S.B isimli şahsın İzmir ilinden ilçemize geleceği duyumu sonrası gerekli tertibat alınarak yakalaması yapılmış, şahsın üst aramasında 1,66 gr Metamfetamin olduğu değerlendirilen sentetik uyuşturucu maddesi ile aparat olarak kullandığı boş tükenmez kalem dışı, aracında yapılan aramada ise 6,36 gram Scank ve 4,73 gram esrar maddesi olduğu değerlendirilen uyuşturucu maddeleri ele geçirilmiştir. Y.S.B. isimli şahıs hakkında Açıktan Hırsızlık ve Uyuşturucu Madde İmalatı ve Ticareti yapmaktan adli tahkikata başlanılmıştır. 

CEVAP VER

Lütfen yorum bırakın
İsminizi giriniz.