BAŞKAN KAFAOĞLU’DAN ŞEHİT AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

0
994
  • BAŞKAN KAFAOĞLU’DAN ŞEHİT AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Batman’da PKK’lı teröristlerce yola tuzaklanan EYP’nin infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Bigadiç’li hemşerimiz Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer’in ailesini ziyaret eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Dinçer ailesinin acılarını paylaştı.

Van’daki program nedeniyle cenaze törenine katılamayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, cumartesi günü sabah saatlerinde şehidin baba ocağı olan Bigadiç’in Bademli Mahallesi’ne giderek hem şehit ailesine hem de mahalle sakinlerine başsağlığı dileklerinde bulundu.

İlk olarak Şehit Uzman Çavuş Okan Dinçer’in kabrini ziyaret eden Başkan Kafaoğlu sonrasında şehidin baba ocağını ziyaret edip ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Mahalle sakinleriyle de kısa süre sohbet etme imkânı bulan Başkan Kafaoğlu, mahalle sakinlerine de başsağlığı diledi. Şehit Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer’in ailesi ve arkadaşlarının talebi olan mezarlığın hemen önünde yer alan çocuk parkına şehidimizin adının verilmesi, yine aynı alana şehidin anıtının dikilmesi ile birlikte çınar ağacının dikilmesi isteği karşısında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ilgili birimlere talimat vererek vakit geçirilmeksizin taleplerin yerine getirilmesini istedi.