CHP’Lİ BALIKESİRLİ GENÇLERDEN ANKARA ÇIKARMASI

0
269

CHP’Lİ BALIKESİRLİ GENÇLERDEN ANKARA ÇIKARMASI

CHP Balıkesir Gençlik Kolları ilçelerdeki gençlik kolları üyeleri ve birçok genç ile birlikte yaklaşık 75 genç ile Ankara’da ziyaretler gerçekleştirdi.

Sabah Ankara’da olan kafilenin ilk durağı ANITKABİR oldu. Atayı ziyaret ettikten sonra Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Süheyl Batum ile toplantı gerçekleştirdikten sonra Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti.

Balıkesirli CHP’li gençlerin son durağı partilerinin Genel Merkezi oldu. Burada Gençlik Kolları Genel Sekreteri Utku Caner Çaykara ile toplantıda bir araya geldi.

Geziyi düzenleyen Gençlik Kolları Üyesi Burçe Pektaş şunları söyledi; Bugün Balıkesir’den Ankara’ya bir gezi gerçekleştirdik. Anıtkabir’e daha önce gitmemiş birçok arkadaşımız vardı. Onlara rehberlik yaptık. Ardından T.B.M.M ‘yi gezdirdik ve partimizin genel merkezine götürdük. Önce şehrimizde ve ülkemizde bütün gençlerin cumhuriyet değerlerini kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk’ü göstermek ve unutturmamak adına her daim çalışacağız. Bu gezi ile birlikte seçim seçim kampanyamızın başlangıcını Atamızın huzurunda gerçekleştirmiş bulunduk. Balıkesir’de ve ilçelerimizde Millet İttifakının kazanması adına 31 Mart gecesine kadar durmadan çalışacağız. Bu seçimin zaferi gençlerin seçimi olacak. Bizlerin düzenlemiş olduğu geziye katılan kırsaldan ilçelerden gelen bütün üyelerimize ve tanıştığımız yeni arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. 

CEVAP VER

Lütfen yorum bırakın
İsminizi giriniz.