DÜNYA ATLETİZM ŞAMPİYONLARINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

0
989

DÜNYA ATLETİZM ŞAMPİYONLARINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ, 1-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında İsviçre’nin Notwill kentinde gerçekleştirilen IPC Dünya Gençler Atletizm Şampiyonasında, dünya şampiyonluğu elde eden Burhaniye Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Muhsine GEZER ve Sevim DEMİRCAN’ı makamında kabul etti.

Dünya Gençler Atletizm Şampiyonları Sevim DEMİRCAN ve Muhsine GEZER’i, Antrenörleri Deniz ERENOĞLU nezaretinde kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ: “Öncelikle uluslararası bir yarışmada dünya birinciliği elde ederek ülkemizi ve ilimizi başarıyla temsil eden; İsviçre’de İstiklal Marşımızı okutarak bayrağımızı göndere çektiren kıymetli öğrencilerimizi ve bu başarıda çok büyük katkısı olan Antrenör Hocamız Deniz Erenoğlu’nu tebrik ediyor; başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum. İnanıyorum ki kıymetli öğrencilerimiz Muhsine ve Sevim, yeni başarılarıyla göğsümüzü kabartmaya devam edecek; ülkemizi ve ilimizi daha nice yarışmalarda gururla temsil edeceklerdir.” dedi.

Ziyaret; İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ’ın Dünya Atletizm Şampiyonları Sevim DEMİRCAN, Muhsine GEZER ve Antrenörleri Deniz ERENOĞLU’na hediye takdimi ile sona erdi.

   Yakup YILDIZ

                           İl Milli Eğitim Müdürü