ERDOĞAN; ‘YÜCEL YILMAZ’IN SÖZÜ SÖZÜMDÜR’

0
1711
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Balıkesir'deki Kuvayi Milliye Meydanı'nda düzenlediği mitinge katılarak Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Yücel Yılmaz (Solda) ile birlikte vatandaşları selamladı. ( Ali Atmaca - Anadolu Ajansı )

ERDOĞAN; ‘YÜCEL YILMAZ’IN SÖZÜ SÖZÜMDÜR’

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Balıkesir’e mesaj getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Yücel Başkanın söylediklerinde merkezi hükümetin üzerine düşen her ne var ise arkasındayız. Yücel Yılmaz’ın sözü sözümdür.” 

Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz’ın ‘Şehir Tasavvuru ve Proje Tanıtım Toplantısı’nda katılmak için Balıkesir’e gelen AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir için gönderdiği mesajı vatandaşlarla paylaştı.

ERDOĞAN: “YILMAZ’IN ARKASINDAYIZ”
AK Parti belediyeciliğinin Balıkesir’de güzel işlere imza attığını belirten AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Cumhurbaşkanımızdan çok güzel mesajlar getirdiğini söyledi. Yücel Başkanın projelerinde merkezi hükümetin üzerine düşen görevlerin de olduğunu söyleyen Kandemir, “Sayın Cumhurbaşkanımızla en son görüştüğümde Balıkesir’e gideceğimi söyledim. Bana dedi ki, ‘Hemşehrilerime çok selam söyle, benim emanetimi de onlara taşı, Yücel Başkanın söylediklerinde merkezi hükümetin üzerine düşen her ne var ise arkasında olduğumuzu Yücel Yılmaz’ın sözünün sözüm olduğunu arkadaşlarımıza ilet’ dedi. Şimdi bu enerjimizle, umudumuzla cumhurbaşkanımızın desteği ile geleceğe dair iddiamızla evelallah Balıkesir’de bayrağı daha yukarıya taşıyacağız” dedi.

“YILMAZ, HEYECANLI VE ENERJİSİ YÜKSEK”
Yücel Yılmaz’ın enerjisiyle, ufkuyla, birikimiyle bu şehri dünyanın sayılı şehirleri arasına sokacağına inandığını vurgulayan Kandemir, “İnsanın bir sevdası, bir heyecanı olmalı ki yaptığı işe değer katabilsin. Eğer mensubiyet, mahcubiyet duygunuz varsa o zaman ne yapıyorsanız yapın gönülden yapıyorsanız eğer değer katıyorsunuz, vizyon katıyorsunuz. Yaptığınız işte her ne yapıyor iseniz daha ileriye taşıyorsunuz. Yücel Başkanın Karesi’de yaptıklarına şahitlik ettik. Gerçekten de iyi bir belediyeci, iyi bir eş, iyi bir aile babası, iyi bir insan, vizyonu, sevdası, heyecanı olan,  enerjisi yüksek bir belediye başkanımız. Onun için Balıkesir’e tam da böylesi yakışır dedik ve kendisini Cumhur İttifakı’mızın adayı olarak Balıkesir’imizde sizlere emanet ettik” dedi.

“31 MARTTA ZAFER YAKIN”
Kandemir, “Bu coğrafyanın kokusunu dokusunu içinde yaşayan bu milletin öz değerlerini gönlünde aklında ülküsünde taşıyan bir hareket olarak sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli beyin beraber yola çıkıp oluşturdukları bu Cumhur İttifak’ı, inanıyoruz ki Balıkesir’de Allahın izniyle 31 Mart’ta başarılı olacak” dedi.