HUZUR VE GÜVEN OPERASYONLARI DEVAM EDİYOR

0
749

Huzur ve Güven Operasyonları Devam Ediyor.
Gömeç İlçe Emniyet Amirliği ekiplerince 03-05 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılan planlı çalışmalar ve şok uygulamalarda, Yağma suçundan aranan ve hakkında 9 yıl 2 ay kesinleşmiş cezası olan A.K. isimli şahıs yakalanarak cezaevine teslim edilmiştir. Yine ekiplerimiz tarafından yapılan istihbarı çalışmalar sonucu ikametinde esrar maddesi bulundurduğu tespit edilen A.K. isimli şahsın ikametinde esrar maddesi olduğu değerlendirilen 75 gram uyuşturucu madde ele geçirilmiş, yakalanan şüpheli hakkında adli tahkikata başlanılmıştır.
03.08.2019 tarihinde ekiplerimizin yapmış olduğu planlı çalışmaları sonucu, “Kişinin kendisini tanınmayacak bir hale sokmak suretiyle yağma” suçundan aranan ve Gömeç Mithatpaşa mahallesinde ikamet ettiği tespit edilen A.K. isimli şahıs ikametinde yakalanmış, hakkında kesinleşmiş 9 yıl 2 ay cezası olan şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.
05.08.2019 günü yapılan istihbarı çalışmalar sonucunda evinde esrar maddesi bulundurduğu bilgisi alınan A.K. isimli şahsın, Gömeç Kemalpaşa mahallesindeki ikametinde alınan karar gereği yapılan aramada 75,0 gram renk koku ve görünüm itibariyle esrar maddesi olarak değerlendirilen uyuşturucu madde ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili adli tahkikata başlanılmıştır.