KAFAOĞLU İVRİNDİ İLÇESİNDE ZİYARETLERDE BULUNDU

0
1192

KAFAOĞLU İVRİNDİ İLÇESİNDE ZİYARETLERDE BULUNDU

KAFAOĞLU “VAKİT İVRİNDİ VAKTİ”

KAFAOĞLU: “KİBİR VE GURUR YAPARAK DAVAMIZA KÜSEMEYİZ”

KAFAOĞLU: “AK PARTİ’DE ÜYE OLMAK, SANDIK BAŞINDA GÖREV YAPMAK ŞEREFTİR”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine devam ediyor. 

Kafaoğlu çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmıyor. Kafaoğlu peyniri ve koyunu ile meşhur İvrindi İlçesinde AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti, İlçe Başkanı Tuğrul Çakır, Belediye Başkan Adayı Yusuf Cengiz ve partililer ile biraraya geldi. Kafaoğlu ardından İvrindi MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti, cumhur ittifakı desteği ile İvrindi’nin daha güzel ve büyüyen bir ilçe olacağını söyledi.

İvrindi İlçe Başkanı Tuğrul Çakır ve Belediye Başkan Adayı Yusuf Cengiz ile birlikte ilçe esnafını gezen Başkan Kafaoğlu esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu, vatandaşlar ile hasbihal etti.

Kafaoğlu ardından doğduğu-büyüdüğü, orak biçtiği, tarlada çalıştığı, çobanlık yaptığı Gökçeyazı Mahallesinde geçti ve burada Gökçeyazı’lı hemşehrilerinden İvrindi Belediye Başkan Adayı Yusuf Cengiz’e destek istedi. Kafaoğlu Gökçeyazı Mahallesinde Halk Eğitim Merkezinde dikiş-nakış kursuna katılan bayanlara kolaylıklar diledi, ardından sanayi sitesi esnafını gezdi.

Kafaoğlu “İvrindi kararını vermiş, 31 Mart’ta sandıklardan güçlü çıkacak. Vakit İvrindi vakti. Gönül belediyeciliği ve hizmet belediyeciliği için çalışmaya devam ediyoruz. İvrindi halkının Yusuf Cengiz hocanın yanında olduğunu görmek bizleri sevindirdi” dedi.

“ÖNEMLİ OLAN DAVANIN İKTİDAR OLMASI”

Demokrasilerde en büyük gücün millet, oy ve sandık olduğunu ifade eden Kafaoğlu şunları kaydetti: “Cumhurbaşkanımız sandıktan güçlü çıkmasa sesi gür çıkmaz, sandıkta verdiğimiz her oy Cumhurbaşkanımızın bileğine güç, sesine nefes ve kuvvet oluyor. Bu seçim önemli. Bu seçim sadece yerel seçim olarak görmeyin. Seçimlerden güçlü çıkmamız lazım.  Kısa bir zaman kaldı, gece-gündüz demeden çalışacağız, dokunulmadık gönül bırakmayacağız. Her yere gideceğiz, insanlara ulaşacağız. 17 yıldan bu yana AK Parti hükümetinin yaptığı işleri anlat anlat bitiremezsiniz. Ben 2007 yılında 6. Sıra milletvekili adayı oldum, arkadaşlar beni daha ön sıralarda bekliyorlardı o zaman “Arkadaşlar 6 milletvekili çıkaracağız, çıkaramazsak önemli olan bizim davanın iktidar olması, gerekirse 1000 tane Zekai feda olsun demiştim”. Kibir, gurur ve enaniyet yaparak davamıza küsemeyiz. Siyasette her zaman görev değişikliği her zaman vardır. Yücel başkanım bayrağı daha yukarılara çıkaracaktır. Genel başkanımız bize nerede görev verirse orada görev yaparız. Bu partide üye olmak, sandık başında görev almak bile bir şereftir” diye konuştu.