SADAKAT,LİYAKAT,BAĞLILIK…

0
1083

Nail Akkeçi ‘i 2004’den bu yana tanırım.
AK Parti kuruluşundan bu yana #aktif olarak siyasetin içinde yer almış, Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı kadrolarında verilen görevleri başarı ile ifa etmiş, SİYASET AKADEMİSİ ilk kurulduğunda “HOCA” titri ile teşkilata ders anlatmış,eğitmenlik – öğretmenlik yapmıştı..
SADAKAT,LİYAKAT,BAĞLILIK..
TAM bir DAVA adamı..
GÖNÜL insanıdır Nail AKKEÇİ..
Oğuz Boyları Yörük Türkmen Federasyonu ve bir çok derneğin de kurucusudur.. Hatrı zatında YÖRÜK BEYİdir.. 
Recep Tayyip Erdoğan ( #reis ) de kendisine YÖRÜK BEYİ olarak hitap eder..
Balıkesir’de yörükleri bir araya toplayan, Balikesir’de hatta Türkiye’de Yörük Türkmen kültürünü tanıtan , 2004 den 2014 yılına kadar yöneticilik yaptığı dönemde organize ettiği her şölende 15- 20 Bin kişiyi bir araya getiren Nail Akkeçi’yi kimlerin aklıyla siyasetin dışına atıyorsunuz. Balıkesir’de Kültür-Sanat adamıdır..ilimizi tanıtmak için Tv Programı yaptı, kitap yazdı ve hiç durmadı küsmedi…
“REİS” kültür sanat alanında maalesef geri kaldık diye özeleştiri yaparken siz kültür adamını uzaklaştırmak için uğraşıyorsunuz.
İthal -Transfer adamlarla , ekiplerle bu kentin dinamiklerini görmezden gelerek attığınız her adım ayağınıza takılmış pranga olarak geri dönecektir..
Nail AKKEÇİ bu memleketin evladıdır..
Taş üstüne taş koymuştur.. 
Ayvatlar Köyü-Kırsal Mahalledeki pilav hayırlarını “YÖRÜK TÜRKMEN ŞÖLENİ”ne dönüştüren mimardır.. Hülasa PROJE adamıdır..
Kimse DAĞDAN GELİP BAĞDAKİNİ KOVMAYA , KOVALAMAYA çalışmasın..
YEDİRTMEYİZ..
Biz ÜZÜM yemesini de , BAĞCI dövmesini de İYİ biliriz..
Vesselam..


Murat Tozan