YENİ GENEL SEKRETERİMİZ HAYIRLI OLSUN

0
840

YENİ GENEL SEKRETERİMİZ HAYIRLI OLSUN!
YENİ VE TERTEMİZ BİR SAYFA ! 

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZIN TEKLİFİ; ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞIMIZIN OLURU İLE, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZE
“GENEL SEKRETER” OLARAK ATANDIĞIMIN BİLGİSİ ŞAHSIMA İLETİLDİ… 

Bu onurlu vazifede görevlendirilmem vesilesi ile, başta bizleri layık gören ve güvenerek bu günlere getiren çok kıymetli büyüklerimize şükranlarımı arz ediyorum. 
Yine her an yanımda olduklarını hissedeceğim dostlarıma, akrabalarıma, mesai ve yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

23 yıllık devlet vazifesinde ve çok daha uzun siyasi mücadelemizde;
1994 yılı sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İGDAŞ) ile başladığımız ve akabinde de üç dönem boyunca Ümraniye Belediyemizdeki görevlerimizle, halkımıza hizmet etmeye gayret ettik, onur ve şerefle hamdolsun…

Bu vesile ile artık, omuzlarımızda ödenmesi bize düşen; yüce bir vefa borcu olduğunu bildiğim, ustamın memleketi Balıkesir’e ve güzel hemşehrilerimize en yakışır hizmetleri sunabilme heyecanı ve aşkı ile doluyum. Rumeli bir annenin ve yörük bir babanın evladı, karadenizli bir hanımın eşi olarak, Rabbimin armağanı iki evladımızla aile şiarımız odur ki; “Al bayrağımızın dalgalandığı, vatanımızın her karışı mübarektir bizim için”. Yeni ama bildiğim, üstesinden gelebileceğime inandığım, meşakkatli bir hizmet koşusuna çıktığım bu günlerde; ihtiyacım olan desteğiniz ve kalbi dualarınızdır. Esirgemeyin lütfen.

Tarihi, kültürü, turizmi, sanayisi, eğitimi, tarım ve hayvancılığı ile ülkemizin en doğal ve en bereketli güzelliklerine sahip, Kuva-yi Milliye şehri Balıkesirimizde, her şeyin çok daha güzel olması için, gayret gösterip, alınteri dökeceğime şimdiden söz veriyorum. Allah kısmet ederse; bundan sonra çok daha fazla güzel şehrimizi ve başarılarımızı duyacaksınız.

Rabbim; bizleri halkımıza, bize itimat eden vefakar liderimize mahçup etmesin ve hıfzetsin inşaallah…
Hayırlı ve uğurlu olsun. 
Saygı ve sevgilerimle,

Mustafa KÜÇÜKKAPDAN
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
Genel Sekreteri